Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu
Nawigacja
Rekrutacja
  2017/2018
  Regulamin rekrutacji
  Harmonogram rekrutacji
  Kierunki kształcenia:
  Technikum ochrony środowiska
  Technikum architektury krajobrazu
  Technikum budownictwa
  Technikum geodezji
  Technikum leśne
  Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Logowanie ...
  FRONTER
  e-dziennik

Szkoła
  Strona Główna
  Kontakt
  Dyrekcja
  Sekretariat
  Pedagog szkolny
  Logopeda szkolny
  Historia szkoły
  Galeria

Uczniowie
  Samorząd Uczniowski
  Plan lekcji
  Podręczniki
  Kalendarz roku szkolnego
2017-2018

Aktualności
  Zastępstwa
  Projekty realizowane
w szkole
  Harmonogram egzaminu
maturalnego
  Harmonogram egzaminów
zawodowych
  Egzaminy poprawkowe

Nauczyciele
  Grono pedagogiczne
  Plan lekcji
  Plan dyżurów

Praktyki
  Opiekun praktyk
  Harmonogram praktyk
  Relacje z praktyk
zagranicznych
  Leonardo da Vinci
  Erasmus +

Dokumenty
  Statut szkoły
  Szkolny program
profilaktyczno-wychowa
  Dokumentacja wycieczek
  Procedury zwolnień z wf
  Regulamin strony www

Ogłoszenia
  Przetargi
  Informacje
  Praca, konkursy

Dziękujemy!
  Nasi sponsorzy
  Absolwenci

Logowanie


Kalendarz
Styczeń 2018
Ni
Pn
Wt
Sr
Cz
Pt
So

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Najbliższe święta:

Do matury 2018
jeszcze ...

99 Dni
18 Godzin
45 Minut
6 Sekund

... ...
Do wakacji 2018 ...
... jeszcze ...

148 Dni
18 Godzin
45 Minut
6 Sekund

... ...
Do końca roku ...
jeszcze ...

-24 Dni
-4 Godzin
-14 Minut
-54 Sekund

... uuu ...
Losowa fotografia
11 Listopada
Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.


Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

11 listopada 2017 r. odbyły się uroczystości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości. Nie zabrakło i naszych uczniów, którzy w mundurach leśników godnie reprezentowali Zespół Szkół Budowlanych. Po uroczystej mszy główna impreza odbyła się w rynku z udziałem władz miasta i powiatu, wojsk polskich i amerykańskich i mieszkańców miasta. Na uroczystości przybył również marszałek województwa dolnośląskiego pan Cezary Przybylski.


„Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ” „Obchody 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. ”


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:41:51
0 Komentarzy ~ 85 Czytań Drukuj
W krainie łużyckich lasów
„W krainie łużyckich lasów”


„W krainie łużyckich lasów”

To konkurs, który odbył się 25 października w Bolesławieckim Ośrodku Kultury. Uczniowie zmierzyli się ze swoją wiedzą dotyczącą bioregionu bolesławieckiego i w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych podopieczni Pani Urszuli Drąg - Marcin Gęsior kl.4L i Krzysztof Kaczmarek kl.4L oraz Pani Adriany Wiącek – Karolina Galek kl.3BI, jako drużyna zajęli PIERWSZE MIEJSCE!

Drużyna będzie reprezentować powiat bolesławiecki podczas finału konkursu, który odbędzie się 9 listopada o godz. 10:00 w Chacie Drwala w Nadleśnictwie Świeradów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych szczeblach.clapthumbs up

Finał konkursu „W Krainie Łużyckich Lasów” odbył się w nadleśnictwie Świeradów, gdzie drużyna w składzie: Karolina Galek 3BI, Marcin Gęsior 4L, i Krzysztof Kaczmarek 4L, odebrali nagrody za zajęcie 1 miejsca w etapie powiatowym!

Poza konkursem finałowym, nadleśnictwo Świeradów przygotowało dla wszystkich uczestników wycieczkę ścieżką dydaktyczną. W miejscach charakterystycznych, dzięki wiedzy przewodników i tablicom interaktywnym, uczestnicy mogli poszerzyć i utrwalić zdobytą już wiedzę. Finaliści otrzymali pomoce dydaktyczne dla szkoły i nagrody książkowe.
Podziękowania otrzymała też Pani Adriana Wiącek, opiekunka grupy.


„”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ” „”W krainie łużyckich lasów” ”


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:41:08
0 Komentarzy ~ 71 Czytań Drukuj
Europejski Dzień Języków
Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków


Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków

Oto nagrodzeni w konkursach podczas Europejskiego Dnia Języków:
Najlepsze stanowisko: Holandia, klasa IVA thumbs upclap
Stanowisko wyróżnione: Francja, klasa IIILGthumbs upclap
Najlepsze wykonanie tańca europejskiego: zorba, klasa IIIBIthumbs upclap
Zwycięzca quizu o kulturze, tradycjach i językach krajów europejskich - Dawid Gorczyca, klasa IIIBI thumbs upclap
Najciekawsza prezentacja multimedialna: Niemcy, Piotr Staniszewski, klasa IVBG thumbs upclap

Dziękujemy organizatorom: Pani Magdalenie Stadnik, Pani Aleksandrze Marcinkowskiej i Pani Magdalenie Gałkiewicz, za przygotowanie wspaniałej imprezy. flower

Dziękujemy też wszystkim zaangażowanym uczniom - bez Was by się nie udało.in love


„Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ” „Ogłoszenie wyników konkursów z Europejskiego Dnia Języków ”


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:40:16
0 Komentarzy ~ 60 Czytań Drukuj
Stypendia Starosty
Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce


Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce, a także sukcesy w olimpiadach i zawodach sportowych


W Teatrze Starym (27.10.2017 r.) kolejny już raz Starosta Bolesławiecki wręczył naszym uczniom i absolwentom statuetki Efeba, stypendia i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia w kulturze, sporcie oraz innych dziedzinach.

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali Stypendium Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce oraz sukcesy w olimpiadach uzyskane w roku szkolnym 2016/2017:

• Sandra Wiktoria Muschol
• Kamil Karasiewicz
• Aneta Struś
• Marta Najdek
• Marek Chudzik
• Dominika Patrycja Picheta
• Martyna Tomaszewska
• Dawid Marcin Gorczyca
• Angelika Kaczmarek
• Oliwia Adriana Miszkiewicz
• Karolina Galek


Absolwenci Zespołu Szkół Budowlanych, którym przyznano Nagrodę Starosty Bolesławieckiego za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2016/2017:

• Adrian Jan Rymarz
• Jakub Antoni Susło


„Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ” „Starosta uhonorował naszych uczniów za wybitne wyniki w nauce ”


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:39:40
0 Komentarzy ~ 72 Czytań Drukuj

ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO


ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO

W połowie października tak jak co roku, uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych razem z pedagogiem szkolnym uczestniczyli w uroczystych obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, które odbyły się w sali FORUM BOK MCC. Przy tej okazji I Środowiskowy Dom Samopomocy w Bolesławcu obchodził swoje 20-lecie.

Uczniów klasy III LG szczególnie zachwycił występ artystyczny pt. „Praca idzie mi śpiewająco” w wykonaniu podopiecznych I i II Środowiskowego Domu Samopomocy oraz uczestników Pracowni Teatralnej działającej w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł”, pod kierunkiem pani Urszuli Frąszczak-Matyjewicz. Gromkie brawa jakimi młodzież nagrodziła wykonawców spektaklu na pewno wzmocniły u aktorów wiarę we własne możliwości i były dla nich silną motywacją do dalszej pracy.

Spotkanie było okazją do integracji młodych, zdrowych ludzi z - jak to ujął w swojej piosence, towarzyszącej całemu spotkaniu Grzegorz Markowski - „ludźmi niepowszednimi”, czyli osobami, którym życie napisało inny scenariusz - życie z niepełnosprawnością umysłową lub fizyczną.


„ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ” „ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ” „ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ” „ŚWIATOWE DNI ZDROWIA PSYCHICZNEGO ”

Tekst i zdjęcia: B.J.

Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:38:15
0 Komentarzy ~ 61 Czytań Drukuj
Europejski Dzień Języków
Europejski Dzień Języków


Europejski Dzień Języków

Za nami Europejski Dzień Języków. Wyjątkowy, bo 25 października 2017 gościli u nas wyjątkowi goście – żołnierze amerykańscy z jednostki wojskowej w Bolesławcu. Ponadto przybyli przedstawiciele władz powiatowych w Bolesławcu- P. Maciej Pronkiewicz – zastępca naczelnika wydziału edukacji oraz P. Tomasz Gabrysiak – wicestarosta bolesławiecki. To szkolne wydarzenie oglądało też zaproszone grono pedagogiczne wraz z Panem Dyrektorem szkoły i uczniowie. Cała impreza miała swój szczytny cel-promowanie potrzeby uczenia się języków obcych, przybliżenie kultury krajów europejskich i wspólną integrację społeczności szkolnej.

W całej imprezie uczestniczyli także zaproszeni żołnierze prezentując przygotowaną przez siebie multimedialną prezentacją, rozmawiając z uczniami, śpiewając karaoke czy grając mecz piłki nożnej, który odbył się na zakończenie. W trakcie trwania różnych konkursów (quiz językowy, konkurs tańca) niektórzy uczniowie prezentowali w budynku obok stanowiska wylosowanych wcześniej krajów, co również było zadaniem konkursowym. W trakcie przerwy można było pooglądać ciekawe plakaty, spróbować regionalnych potraw czy zobaczyć oryginalne przedmioty typowe dla kultury danego kraju. Oprócz tego, uczniowie zadawali żołnierzom pytania, przez co mogli zdobyć wiedzę o Stanach Zjednoczonych. Ciekawym punktem były przygotowane przez klasy prezentacje danych krajów, dzięki którym można było wybrać się w wirtualna wycieczkę po Europie. Impreza była udana, na uczniów czekały atrakcyjne nagrody a wszyscy się dobrze bawili. Na zakończenie miało miejsce robienie wspólnych, pamiątkowych zdjęć.


Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków Europejski Dzień Języków


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:37:35
0 Komentarzy ~ 63 Czytań Drukuj

NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W DZIEJACH MOJEJ RODZINY


NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W DZIEJACH MOJEJ RODZINY

Tytuł jest tematem spotkania młodzieży z klasy IIa Szkoły Branżowej I Stopnia z pisarką Elżbietą Erban. Wydarzenie zostało zorganizowane w dniu 23.10.2017 przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bolesławcu w ramach cyklu pn. „Moja Ojczyzna”.

Pisarka, mieszkanka Bolesławca od 1945 roku, pochodzi z Kresów Wschodnich. Opowiedziała wszystkim, licznie zgromadzonym, wycinek losów swojej rodziny. Jej przodkowie brali udział w Powstaniu Styczniowym. Druga część spotkania z pisarką była związana z ruchem niepodległościowym – okres od 1905 do 1922 roku. Młodzież mogła poznać epizod łączący się z bliskim krewnym Leopoldem Kulą pseudonim „Lis”. Istotnym tematem spotkania była historia ojca Pani Elżbiety. Józef Erban jako siedemnastolatek brał udział w Bitwie Warszawskiej. Po zwycięskiej defiladzie otrzymał Brązowy Krzyż z rąk Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego. Całość spotkania została połączona z prezentacją multimedialną. Mieliśmy także możliwość obejrzenia rodzinnych pamiątek autorki.

Na wszystkich uczestnikach spotkania opowieść Pani Elżbiety Erban zrobiła niesamowite wrażenie.


„NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W DZIEJACH MOJEJ RODZINY ” „NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI W DZIEJACH MOJEJ RODZINY ”
Tekst: Nina Rusin

Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:36:50
0 Komentarzy ~ 55 Czytań Drukuj
Nasze miasto oddycha
Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA”


Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA”

W sobotę - 14 października 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, pedagog szkolny - Beata Janiec oraz wychowawca Małgorzata Madej, wzięli udział w akcji „Nasze miasto oddycha”.

Celem przedsięwzięcia było zachęcenie mieszkańców Bolesławca do dbałości o jakość powietrza, szczególnie teraz, gdy rozpoczął się sezon grzewczy. Niska emisja trujących gazów powstałych w wyniku spalania węgla niskiej jakości oraz śmieci w domowych piecach, kominkach i kotłowniach miejskich, niestety nie omija Bolesławca. Dlatego też, należy zwracać szczególną uwagę na to, aby nie narażać siebie i bliskich na utratę zdrowia, spowodowaną trującymi gazami i pyłami wydobywającymi się z kominów budynków jedno- i wielorodzinnych.

W ramach akcji „Nasze miasto oddycha” w Parku Miejskim przy ulicy Tyrankiewiczów, mieszkańcy Bolesławca mogli wymienić makulaturę, plastikowe butelki, zużyte baterie oraz drobny sprzęt elektroniczny na młode, szlachetne drzewko i posadzić je na terenie miasta.

Marta - uczennica kl. I ZSB, postanowiła posadzić swoje drzewko na terenie naszej szkoły. Dzisiaj wspólnie z koleżanką Małgosią, korzystając z fachowej pomocy pani Anny Dudek oraz uczniów Technikum Architektury Krajobrazu - Marka i Igora, posadziła je na szkolnym dziedzińcu. Mamy nadzieję, że szlachetnej sośnie spodoba się wybrane dla niej miejsce i będzie raczyć nas wszystkich swoimi zdrowotnymi właściwościami.


„Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ” „Wspieramy akcję „NASZE MIASTO ODDYCHA” ”

Tekst: B. Janiec, Zdjęcia: M. Madej

Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:36:03
0 Komentarzy ~ 56 Czytań Drukuj

Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii


Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii

Skromny Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii, czyli Ks. Bartłomiej Maranda, na co dzień katecheta w naszej szkole. Dziś, podczas lekcji z klasą 3BI, zaprezentował nam część swojej kolekcji kamieni i minerałów, w większości zebranych w okolicach Bogatyni i Polkowic!

Ksiądz Bartłomiej w fascynujący sposób opowiadał nie tylko o skałach, które prezentował, ale również o swoich wizytach w kopalniach węgla brunatnego i miedzi.


„Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ” „Ksiądz z niespotykaną pasją do geologii ”Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:35:16
0 Komentarzy ~ 70 Czytań Drukuj
ABC Mocarza
ABC MOCARZA


ABC MOCARZA

We wtorek 10 października 2017 roku młodzież z Zespołu Szkół Budowlanych wzięła udział w spektaklu profilaktycznym. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach autorskiego programu profilaktycznego pn. „Wybieram życie! Nie biorę!”, który jest realizowany przez Hufiec Pracy w Bolesławcu i współfinansowany przez Urząd Miasta Bolesławiec.

Aktorzy Agencji Artystycznej GALANA, którzy przyjechali do nas z Krakowa, wystawili dla młodzieży spektakl profilaktyczno-edukacyjny pn. „ABC MOCARZA”. Przedstawienie poruszało problem związany z dopalaczami. Opisane w nim zostało życie pary małżeńskiej Beaty i Roberta. Ich sielankowe życie przerwało nietypowe zachowanie Roberta: agresja, omamy, zmiana nastroju. Po miesiącu życia w trzeźwości mężczyzna wrócił do zażywania dopalaczy. Następstwem nałogu stało się okradanie rodziny, utrata pracy, a w efekcie końcowym całkowite wyniszczenie organizmu i nieodwracalne zmiany w mózgu.

Młodzież w skupieniu oglądała spektakl. Po przedstawieniu uczniowie docenili grę aktorów gromkimi brawami. Na zakończenie aktorzy opowiedzieli o różnych przypadkach osób, które zażywają dopalacze. Poruszyli również temat powikłań zdrowotnych oraz śmierci.

Tekst: I. Wilas, Zdjęcia: M. Madej

Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:33:10
0 Komentarzy ~ 32 Czytań Drukuj

Chrzest bojowy pierwszoklasistów


Chrzest bojowy pierwszoklasistów

Od dziś drogie pierwszaki jesteście pełnoprawnymi uczniami "budowlanki". W porannej mgle odbył się bowiem wasz chrzest. Liczne zabawy i gry pokazały, że umiecie się wspaniale bawić. Nie przeszkadzała wam ani pochmurna pogoda, ani lekki chłodek. W nagrodę po koniec zabawy zaświeciło słońce lol Wszyscy byliście zwycięzcami, ale pierwsze miejsce jest tylko jedno: wywalczone zostało przez klasę I BG thumbs up
Witajcie w społeczności szkolnej comfort !!!


„Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ” „Chrzest bojowy pierwszoklasistów ”


Dodane przez Hyde dnia listopad 16 2017 01:32:21
0 Komentarzy ~ 28 Czytań Drukuj
Strona 3 z 55 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kontakt:

Zespół Szkół Budowlanych
w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 51
59-700 Bolesławiec

tel. 075 732 83 78
fax. 075 732 83 78

email: zsb.boleslawiec@interia.pl


https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiatboleslawiecki


„Rodzicu! Dowiedz się jak otrzymać dostęp do e-dziennika UONET+”
Profile kształcenia


Technikum Nr 2:


Technik architektury krajobrazu

Technik budownictwa

Technik geodeta

Technik leśnik

Technik inżynierii środowiska i melioracji


ZSZ Nr 2:


Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Oddziały wielozawodowe


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Regionalny system informacji edukacyjno-zawodowej
południowo-zachodniego regionu woj. dolnośląskiego (REGSI)"
realizowany w ramach działania 10.4.1 RPO WD 2014-2020http://regsi.pceluban.pl


Szkoła uczestniczy w projekcie

„Edukacja kluczem do kariery – kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic pięciu szkół z powiatu bolesławieckiego”

http://projekty.syntea.pl/edukacja-kluczem-do-kariery/


Szkoła uczestniczy w projekcie

"Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II"wspólfinansowanym ze środków Unii Europejskiej

w ramach Eurpejskiego Funduszu Społecznego


http://mkz2.walbrzych.pl/index.php/opis-projektu


http://www.bibliotekaped.wix.com/boleslawiec
http://www.men.gov.pl/index.php/rok-szkoly-zawodowcowhttps://des.mobireg.pl/zs-bole/https://fronter.com/dolnyslask/http://www.umwd.dolnyslask.pl/http://www.men.gov.plhttp://www.kuratorium.wroclaw.plhttp://www.oke.wroc.plhttp://www.matura.ewd.edu.plhttp://wwww.powiatboleslawiecki.plhttp://www.efs.gov.plhttp://www.efs.com.plhttp://www.it-szkola.edu.plhttp://www.operon.plhttp://www.matematyka-reaktywacja.pl/Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 4
Najnowszy Użytkownik: G_Luigi
Powered by: PHP-Fusion v6.01
voodz theme by: sonar